Наближаємо нашу перемогу: історія боротьби на фронті директора туристичної компанії Tour-U

Директор туристичної фірми Tour-U, Віктор Пермяков, зараз обороняє Україну у Донецькій області.

Управління туризму та курортів продовжує серію публікацій до Дня туризму про представників туристичної галузі Львівщини, які наближають нашу Перемогу.

Віктор Пермяков зазначає, що коли закінчиться війна хоче поїхати в Суми: пройтися Охтиркою, помилуватись Харковом, Ізюмом, Гостомелем, Бучею.

«Я цьогоріч для себе відкрив Херсон, Каховку, Чаплинку, Миколаїв, але літні мої подорожі будуть наповнені вже зовсім іншим змістом. Тепер точно знаю, що розказати про наш Південь.

Серед заморозок на зиму будуть тільки мелітопольські вишні. Всі села, міста і містечка, де зараз ідуть бої – пишаюсь та захоплююсь вами, мій дім – ваш дім», – наголошує захисник.

Сьогодні Віктору Пермякову виповнюється 35 років. Уродинник зізнається, що не так собі уявляв чи планував свій День народження, але він твердо переконаний, що потрібний там, де він є.

«Сьогодні святкую серед товаришів у Донецькій області. Радий, що перебуваю тут з людьми по духу, побратимами по зброї. У вирішальний час у тому місці, де маю бути.

Дякую всім хто молиться, вітає, переживає, згадує, підтримує, пише, допомагає. Хай Господь Бог оберігає кожного українця, його домівку, рідню, землю!

Хай повернуться до своїх сімей всі полонені, з лікарень і госпіталів поранені, а з війни всі воїни з перемогою, котрих з нетерпінням чекають вдома. І нехай настане на нашій землі мир», – поділився Віктор Пермяков.

Переглядів: 0