На Золочівщині відбулось відкриття спортивного майданчика з штучним покриттям

Сьогодні, 28 жовтня, у селищі Красне Красненської ТГ відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття спортивного майданчика зі штучним трав’яним покриттям.

У ініціативи взяли участь голова Золочівської РВА Василь Маркевич, начальник управління молоді та спорту ЛОДА Роман Хім'як, керівництво місцевої влади, освітяни та учні школи.

«Такі майданчики – це необхідний мінімум для розвитку дитячо-юнацького спорту. Напередодні повномасштабного вторгнення за кілька років на Львівщині з‘явилось понад дві сотні таких локацій. А вже після перемоги працюватимемо над новими інфраструктурними об‘єктами, які створять ще більше можливостей для занять фізичною активністю у громадах Львівщини», – зазначив керівник управління молоді та спорту Роман Хім’як.

Спортивний майданчик розміром 22х42м облаштували за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Красненської ОТГ у 2022 році.

 «Спільними зусиллями влади та громадськості вдалося в такий непростий час реалізувати ще один важливий соціальний проєкт на Золочівщині. Місцеві любителі спорту відтепер мають ще одну локацію для тренувань , а діти отримали чудове місце для вільного дозвілля, безпечного комфорту, де можна граючись навчатись, відпочивати та виховувати бажання бути здоровим і прагнути до перемоги.

Хочу подякувати усім причетним до реалізації будівництва майданчику – керівництву Львівської ОВА, місцевій владі та усім дотичним до цієї доброї справи та висловити глибоке переконання, що незважаючи на все – будівництво спортивних майданчиків і надалі продовжуватиметься на Золочівщині, аби якомога більше молоді залучити до здорового способу життя», – зазначив Василь Маркевич.

Переглядів: 0