На Золочівщині стартував благодійний Кубок осені з футболу на підтримку Збройних Сил України

Футбольна спільнота Золочівщини започаткувала проведення чергового турніру для підтримки воїнів ЗСУ.

Цими вихідними відбулися матчі Кубка осені, головною метою яких є збір коштів для Української Армії.  Участь у турніри приймають 13 команд із Золочівського  району. Окрім цього, стартував Кубок Бродівської МТГ,  в якому зголосились брати участь 10 футбольних колективів.

Як повідомив голова Асоціації футболу Золочівщини Степан Вольський, команди вирішили і надалі продовжувати благодійні турніри з футболу. За час проведення попередніх змагань - чемпіонату та інших турнірів - під егідою асоціації вдалося зібрати майже 400 тис грн. За ці кошти закупили  військову  амуніцію та інші необхідні речі для наших захисників. Так само асоціація за рішенням команд-учасниць долучилась до закупівлі авто для ЗСУ в межах  ініціативи голови Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького  #1000_автомоблів_свободи.

«Під час проведення змагань до збору коштів долучились спортсмени, вболівальники, волонтери, ветерани футболу та небайдужі люди. Разом з представниками команд , спортсменами і вболівальниками будемо допомагати доти, поки не переможемо!» - наголосив Степан Вольський.

З результатами змагань та іншою інформацією можна ознайомитись за посиланням  http://ffbr.org.ua/

Золочівська РВА

Переглядів: 0