На Золочівщині організували благодійний чемпіонат з футболу задля збору коштів на підтримку Збройних Сил України

У Золочівському районі розпочали благодійний футбольний чемпіонат покликаний підтримати українських захисників та зібрати кошти для закупівлі військової амуніції та інших необхідних речей на передову.

Після проведення благодійного турніру на підтримки ЗСУ футбольна громадськість району вирішила розпочати благодійний чемпіонат та розширити коло команд учасників. Взяти участь зголосились 30 аматорських футбольних колективів із Золочівського та інших районів.

«Сьогодні дуже багато наших земляків, гравців команд району із зброєю в руках боронять нашу державу від агресора, тому усі турніри на час воєнного стану будуть проводитись з єдиною ціллю – допомогти військовослужбовцям Збройних Сил України. Разом з представниками команд , спортсменами і вболівальниками будемо допомагати доти, поки не переможемо!» - наголосив один з ініціаторів проведення змагань Степан Вольський.

Отож, під час першого етапу змагань уже вдалось зібрати 108,5 тис. гривень, а за два проведених тури благодійного чемпіонату понад 40 тис. грн.

Переглядів: 0