На ЗНО-2017 зареєструвались понад 16 тисяч осіб

Для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2017 році у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєструвались 16 093 особи, 13 415 з яких – випускники шкіл області у цьому році. Про це сьогодні, 15 травня,  говорили під час наради відповідальних осіб за проведення ЗНО-2017.

Участь нараді взяла заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук,  директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк.

Учасники обговорили актуальні питання організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації. Це, зокрема, доїзд до пунктів тестування із віддалених населених пунктів, забезпечення громадського порядку та чергування медичних працівників.

Зазначимо, цього року на Львівщині працюватимуть 80 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке стартує вже 23 травня.