На засіданні басейнової ради розглянули пропозиції щодо програми заходів річкового басейну Дністра

Сьогодні, 19 травня, відбулося чергове онлайн-засідання Басейнової ради Дністра. Участь у ньому взяла т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик.

Під час заходу представники басейнової ради розглянули пропозиції щодо програми заходів річкового басейну Дністра та представили проєкт Методичних рекомендацій з відновлення гідроморфологічних характеристик водотоків.

На засіданні прийняли рішення створити робочу групу, яка формуватиме план заходів у басейні Дністра на найближчі 5 років. Заходи повинні відповідати Стратегії розвитку областей басейну Дністра задля можливості залучення зовнішніх коштів для будівництва та модернізації очисних споруд.

Серед іншого розглянули картування системи моніторингу, результатів програм моніторингу, які виконують для поверхневих вод (хімічний стан) басейну Дністра та значення інженерної біології для імплементації Водної Рамкової Директиви та Дорожньої карти ренатуралізації річок.

Загалом під час онлайн-заходу визначили ключові напрямки діяльності басейнової ради найближчим часом.