На Яворівщині відбулась патріотична акція «Оберіг для захисника»

На Яворівщині відбулась патріотична акція «Оберіг для захисника»

З нагоди Дня вишиванки в КЗ «Публічна бібліотека Івано-Франківської селищної ради», в рамках патріотичної акції «Оберіг для захисника», відбувся майстер-клас з вишивки.
Участь в акції взяли вісім мешканців селища Івано-Франкове, з яких троє внутрішньо переміщенні особи. Кожен з присутніх вклав частинку душі у свій виріб, бажаючи миру, спокою та захисту нашим захисникам.
Протягом трьох годин творчої роботи було створено вісім виробів. Вишиту національну символіку відправлять для наших воїнів, який стане їм оберегом та підтримкою.
«На перший погляд, це просто виріб, але для наших захисників це відчуття підтримки та любові від кожного з нас, розуміння, що в них вірять і за них моляться. Ми хочемо, щоб цей оберіг охороняв кожного хто береже нашу країну, та подякувати військовим за героїзм і відданість українському народові» - ділиться т.в.о. директора КЗ «Публічна бібліотека Івано-Франківської селищної ради» Ірина Бутка
Крім творчої роботи учасники майстер класу спілкувались, ділились з гостями традиціями Яворового краю та весело провели час.

Зазначимо, в рамках патріотичної акції «Оберіг для захисника», майстер клас з вишивки оберегів відбуватиметься кожного дня у КЗ «Публічна бібліотека Івано-Франківської селищної ради» до 19 травня. Кожен охочий зможе долучитись до спільної справи для підтримки наших захисників та відволіктись від буденних новин.

Переглядів: 13