На Яворівщині розпочала роботу медична бригада для обстежень ВПО та жителів району

Сьогодні, 18 жовтня, в Івано-Франківській та Мостиській громадах розпочала роботу мобільна медична бригада (медичний намет) зі Шпиталю Шептицького.

З ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького та начальника Яворівська районна державна адміністрація Ярослава Коминського, медики безкоштовно надаватимуть обстеження для ВПО та жителів Яворівського району.

Прийом триватиме з 18 до 20 жовтня. Тут жителі громади та внутрішньо переміщені особи зможете звернутися до таких медичних фахівців:

  • сімейний лікар та/або лікар-терапевт (первинний огляд пацієнтів та скерування до вузькопрофільного спеціаліста за потреби);
  • психолог (психологічна консультація і допомога, робота з психологічними травмами, ПТСР, тривожністю та депресією);
  • лікар з медицини невідкладних станів (запис електрокардіограми, невідкладна допомога на місці огляду і при потребі транспортування до найближчого лікувального закладу);
  • вузькопрофільні фахівці, а саме кардіолог, невролог та УЗД-спеціаліст (прийматимуть пацієнтів до 15:00);

Важливо, всі доступні послуги надаються безкоштовно. Додамо, мешканці Яворівської громади зможуть отримати медичну допомогу 21-23 жовтня цього року.

Додамо, що з ініціативи Львівської ОВА у всіх районах області працюють консультативно-координаційні центри, у яких люди, які перебувають у кризових ситуаціях, можуть безкоштовно отримати допомогу психологів. Як саме та де в області можна отримати безкоштовну психологічну допомогу читайте за посиланням.

Переглядів: 2