На Яворівщині понад 1000 ВПО отримали безкоштовну допомогу в консультативно-координаційному центрі

За ініціативи Львівська ОВА при кожній районній адміністрації створили консультативно-координаційні центри (ККЦ) для ВПО та усіх людей, які потребують допомоги.

Від початку роботи в ККЦ на Яворівщині 1080 переміщених осіб отримали безкоштовну допомогу. Найбільше люди потребували юридичної та психологічної підтримки. Крім цього, в центрі вони отримували гуманітарну та медичну допомогу від благодійних фондів, міжнародних й громадських організацій.

Зокрема для допомоги внутрішньо переміщених осіб у районні долучилися 9 організацій: Норвезька рада у справах біженців, БФ «Прем'єр УРЖАНС», Шпиталь Шептицького, ГО «Лісові ініціативи», БФ «Діагномед», БФ «Там де живе надія», Данська рада у справах біженців, Благодійний фонд «Право на захист» та Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ».

Нагадаємо, Центр розташований у Будинку воїна в центрі міста Яворів, вулиці Шашкевича, 1 А. Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна. Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 09:00-17:00.

Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером контактного центру Львівської обласної військової адміністрації: 112.

Для того, щоб зареєструватись на консультацію, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

Переглядів: 0