На Яворівщині під час акції «Благодійний фургон» зібрали 75 тисяч для українських воїнів

Учора, 31 липня, у місті Новояворівськ відбулася чергова акція “Благодійний фургон”, яка об'єднала навколо себе сотні небайдужих мешканців Новояворівської громади, внутрішньо переміщених осіб та гостей Львівщини.

Ця акція у місті діє вчетверте і за весь час вдалось зібрати майже 75 тисяч гривень на потреби українських воїнів. Організатори заходу додали кошти до тепловізора для воїнів, купили плити та передали гроші дружині одного з військових на закупівлю рацій.

«Низький уклін та подяка усім добрим людям, що долучилися до доброї справи. Також всім, хто проводив майстер-класи, аквагрим, руханки для дітей та найкращим аніматорам міста. Господинькам, які невтомно трудились аби пригостити усіх охочих смаколиками. Усім, хто приносив випічку і різні вироби на продаж. Світ тримається на небайдужих, чуйних людях, які не здатні пройти повз, завжди готових допомогти і надати підтримку. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута», - сказала учасниця благодійного фонду «Місто добрих людей» Христина Костюк.

Переглядів: 0