На Яворівщині для ВПО провели культурно-мистецький захід «Пізнаємо Яворівщину»

Яворівська РВА продовжує підтримувати переселенців – залучати до соціальної інтеграції, знайомити з історією та культурною спадщиною Яворівщини.

Сьогодні, 30 листопада, у Яворові відбувся культурно-мистецький захід «Пізнаємо Яворівщину» для ВПО, які через воєнні дії росії в Україні змушені були покинути свої домівки.

Розпочався захід з привітального слова першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки.

«Яворівщина багата на історію та культуру. Історія – це минуле і майбутнє, тішуся, що сьогодні ви прийшли, бо хочете пізнати історичні надбання нашого краю», – сказав Володимир Дзюнька.

Далі для присутніх провели пішу екскурсія вуличками міста Яворова, де в.о.начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Яворівської РВА Оксана Майхер та директор музею «Яворівщина» Мар'яна Гаврилюк знайомили з історичним, культурним надбанням краю.

Далі гості ознайомилися з діяльністю Яворівської міської бібліотеки ім. Юрія Липи. Згодом присутні взяли участь у майстер-класі з розмальовування Яворівської забавки у школі мистецтв м. Яворова, який провів викладач Яворівської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вербицького Сергій Графінський

Додамо, Яворівська районна військова адміністрація продовжує роботу з підтримки, залучення до соціальної інтеграції, знайомства з історією, культурною спадщиною Яворівщини внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, провели мовний практикум «Говори українською» та психологічний тренінг «Пошук власного ресурсу, формування стресостійкості в умовах війни».

Переглядів: 0