На Яворівщині для медиків провели практичні навчання з питань евакуації персоналу та пацієнтів під час «Повітряної тривоги»

Вчора, 13 липня в КНП «Судововишнянська міська лікарня» рятувальники Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області провели планові практичні навчання з цивільного захисту, а саме з питань евакуації персоналу та пацієнтів під час «Повітряної тривоги», а також локалізації та ліквідації пожежі.

Навчання проходили із залученням майстра виробничого навчання Львівських територіальних курсів ЦЗ та БЖД Брусакова Валерія Васильовича, провідного фахівця сектору ЦЗ Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області капітана служби ЦЗ Шегинського Василя Івановича, провідного інспектора відділу ЗНС Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області капітана служби ЦЗ Куп’яка Ігоря Володимировича, поліцейського офіцера громади СВГ ВП Яворівського РВП ГУ НП Львівської області майора поліції Полюги Михайла Івановича, директора КНП «Судововишнянська міська лікарня» Врубеля Романа Йосиповича, спеціаліста 1 кат. відділу ОКТМС, відповідального за ЦЗ Судововишнянської ТГ Войціцького Ярослава Романовича та персоналу КНП «Судововишнянська міська лікарня».

Рятувальники розповіли, що в жодному разі не можна залишатися приміщенні після сигналу “Повітряна тривога” обов'язково потрібно швидко йти в укриття.

Крім цього, працівники Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області довели до працівників КНП «Судововишнянська міська лікарня" інформацію щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, основних правил поведінки на воді, заборони спалювання сухостою.

Переглядів: 0