На Яворівщині скликають резервістів Збройних Сил України на навчальні збори

27 вересня 2017 року під головуванням голови Яворівської райдержадміністрації Ореста Хляна та голови Яворівської районної ради Волоимира Сичака відбулася розширена нарада за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігора Рака, керівників профільних структурних підрозділів райдержадміністрації, голів місцевих рад та спеціалістів з військового обліку місцевих рад.

22091864_1600639190010212_762056737_n

На порядок денний наради виносився ряд важливих для життєдіяльності Яворівського району питань. Зокрема, щодо проведення чергового призову на строкову військову службу та службу за контрактом восени 2017 р.; аудит земель сільськогосподарського призначення; організація системи вивезення ТПВ; порядок погодження передачі в оренду водних об’єктів на земельних торгах у формі аукціону; встановлення дорожніх знаків 5.45 «Початок населеного пункту», 5.46 «Кінець населеного пункту» та ін.

В ході наради учасників засідання проінформували про те, що у жовтні 2017 року сплановано проведення навчальних зборів з резервістами військових частин Сухопутних військ Збройних сил України. Яворівським районним військовим комісаріатом проводяться заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду та залучення на навчальні збори усіх резервістів оперативного резерву у військову частину А0998.

Метою  зборів є комплексна, починаючи з індивідуальних навичок резервістів, з урахуванням сучасної специфіки виконання військовими підрозділами завдань до бойового злагодження в складі свого підрозділу та військової частини.

Навчальні збори сплановано провести на військових полігонах, в районах пунктів постійної дислокації визначених військових частин. Термін проведення зборів – 30 діб.

Переглядів: 449