На виплати допомоги дітям-сиротам Львівщини – 1,6 млн гривень

У квітні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у сумі 1 613,9 тис грн.

"Отримані кошти вже скерували з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням", - зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

За його словами, загалом упродовж січня-квітня 2017 року Львівщина отримала таку соціальну допомогу в сумі 6,4 млн грн.