На вихідних на Львівщині відбулися два масштабні турніри зі скандинавської ходьби

Скандинавська ходьба поєднує вправи для серцево-судинної системи з інтенсивним тренуванням м’язів плечей, рук, тіла та ніг.

Зробити скандинавську ходьбу на Львівщині такою ж популярною, як в країнах Європи – таке завдання перед собою кілька років тому поставили у Львівському обласному центрі «Спорт для всіх» та управлінні молоді та спорту Львівської ОВА. Вже сьогодні відкриті змагання з цього виду спорту збирають десятки учасників з різних куточків області.

Скандинавська ходьба поєднує вправи для серцево-судинної системи з інтенсивним тренуванням м’язів плечей, рук, тіла та ніг. Коли людина ходить без палиць, то працюють здебільшого м’язи нижче талії. Коли ж людина додає нордичні палиці, вона також активує всі м’язи верхньої частини тіла. Вчені Гарвардського університету зазначають, що при скандинавській ходьбі задіяні від 80% до 90% м’язів. Саме тому при реалізації програми «Активні парки – локації здорової України» на Львівщині зробили акцент на цьому виду спорту – він підходить для людей різного віку і легкий для опанування.

Цими вихідними у Стрийському парку було справжнє свято скандинавської ходьби. У суботу тут змагались представники громад у межах «Спортивних ігор Львівщини». Серед дорослих перемогу вибороли представники Червоноградської громади, другими стали атлети Самбірської громади, а третіми – спортсмени Стрийщини. Серед ветеранів перемогу вибороли представники Сокальської громади, другими знову стали самбірчани, а бронзу вибороли спортсмени Червоноградської громади.

У неділю у парку провели відкритий кубок зі скандинавської ходьби «Львівська осінь». Окрім львів'ян, у змаганнях взяли участь представники Києва, Хмельницького, Дніпра, Кривого Рогу, Трускавця, Запоріжжя, Фастова, Мелітополя, Вінниці, Борщова Тернопільської області, а також міста Кольбушов, що у Польщі. Загалом за нагороди у різних вікових категоріях позмагались понад півсотні спортсменів.

Нагадаємо, щовівторка Львівський обласний центр «Спорт для всіх» проводить відкриті тренування з цього виду спорту. Охочих чекають о 15.00 на вулиці Самчука, 14, поблизу корпусу кафедри фізичної культури «Львівської Політехніки».

Переглядів: 0