На вихідних на Львівщині позмагались понад 800 кікбоксерів

На вихідних у Львові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу. Змагання відбулись у спортивному залі Львівської духовної академії.

За нагороди позмагались понад 500 учасників з 17 областей України.

Для спортсменів ці змагання були вкрай відповідальними, адже боролись вони не лише за нагороди, а й за право представляти Україну на міжнародних змаганнях.  За підсумками змагань буде сформовано національну збірну команду, яка у жовтні позмагається на чемпіонаті світу у Мюнхені.

Також у межах змагань відбувся відкритий обласний турнір, що зібрав близько 300 учасників з 19 областей.  Таким чином загалом Львівщина на вихідних прийняла на змаганнях понад 800 кікбоксерів.

Нагадаємо, кікбоксинг є одним з наймолодших, але дуже популярних видів спортивного єдиноборства. Він зародився в якості самостійної дисципліни на початку 70-х років, спочатку в США, а потім і у Західній Європі. За дуже короткий проміжок часу цей вид спорту завоював широку популярність в десятках країн світу.