На території Арени Львів для внутрішньо переміщених дітей організували свято з іграми та солодощами

На Арені Львів для вимушено переміщених осіб провели розважально-відпочинковий захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Учасниками стали близько 60 дітей-переселенців різного віку з різних куточків України.

Упродовж заходу діти спільно творили художні вироби, малювали, рибалили, спробували працювати на автомобілі швидкої допомоги. За свою активність усі діти отримали подарунки – іграшки, книжки, пазли, солодощі тощо.

Для юних учасників організували також правовий квест, який складався із запитань, які допомагали дітям в ігровій формі більше дізнатись про свої права. Наприкінці заходу діти радо розгорнули кількаметровий український прапор.

До організації події долучились департамент соціального захисту ЛОВА. Служба у справах дітей, Львівський обласний центр соціальних служб, ГУ Нацсоцслужби, Благодійний фонд «Допомога і розвиток», Українська фундація здоров’я, Мальтійська служба допомоги м. Львів.

Підтримали ініціативу в Асоціації захисту прав людини в Україні, Unicef, ФК «Шахтар», Благодійний фонд Миколи Петренка.

Нагадаємо, що на Арені Львів організували прихисток для внутрішньо переміщених осіб. Там можна перепочити та дізнатись, які є варіанти розселення в області тощо.

Переглядів: 2