На Стрийщині за кошти міжнародних партнерів відкрили пункт надання екстреної медичної допомоги

Ремонтні роботи профінансувала гуманітарна організація – Міжнародний Медичний Корпус (International Medical Corps).

Напередодні, 23 листопада, у місті Новий Розділ, що в Стрийському районі, облаштували новий пункт екстреної медичної допомоги.

ММК співпрацює з Львівським Обласним Центром Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф. Відкриття медичного пункту стало частиною проєкту зі збільшення можливостей реагування на потреби внутрішньо переміщених осіб. Місто Новий Розділ прихистило кілька тисяч ВПО, як у колективних прихистках, так і в приватних господарствах.

Отож, у виділених приміщеннях замінили вікна та двері, капітально відремонтували кімнати перебування персоналу, облаштували комфортний санвузол з душем.

«Усі команди бригад, що виїжджають на виклики до пацієнтів, забезпечені медичною технікою та медикаментами. Від Міжнародного Медичного Корпусу ми отримали додатково рюкзаки екстреної медичної допомоги. Вони особливо стають у нагоді, коли потрібно добиратися до пацієнта у гірських регіонах. Понад 250 працівників нашого Центру мали тренінги з ментального здоров’я.

Зараз близько двох сотень працівників пройдуть сертифіковані тренінги з підтримки життя травмованого пацієнта, з питань хіміко-радіологічної небезпеки для медичних працівників та з першої медичної допомоги для водіїв. Ці тренінги для нашого Центру буде проводити IMC. Дякую ще раз від усієї нашої служби за те, що ви робите для нас і за те, що підтримуєте Україну!», – зазначив керівник Центру ЕМД Андрій Васько.

На церемонії урочистого відкриття також були присутні голова департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, голова Новороздільської ОТГ Ярина Яценко, заступник голови Стрийської РВА Володимир Швед а також представники ММК: Дамір Росо та Артем Грицик.

Переглядів: 8