На Стрийщині перевірили автобусні маршрути загального користування, які обслуговують чотирнадцять громад Львівщини

Управління транспорту та зв’язку Львівської військової адміністрації спільно із інспекторами Управління патрульної поліції у Львівської області, працівниками відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті проводять систематичні перевірки з дотримання перевізниками законодавства щодо перевезення псажирів.

Сьогодні у Стрию перевірили 19 автобусів, які перевозять пасажирів  у Стрийському і Дрогобицькому районах. Під час перевірки виявили наступні порушення:

  • ч. 2 ст. 121-2 КУпАП: порушення правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів;
  • ч. 3 ст. 133-1 КУпАП:  відхилення від визначеного маршруту руху автобуса;
  • статті 35 і 40 Закону України « Про автомобільний транспорт».

«До управління транспорту і зв’язку систематично надходять звернення від мешканців із скаргами і пропозиціями щодо покращення курсування громадського транспорту.  Ми намагаємось максимально  швидко реагувати на пропозиції і зауваження, які озвучують люди. Для кращого розуміння проблематики систематично проводимо рейдові перевірки, метою яких є вжиття профілактичних заходів, що покликані покращити надання послуг із перевезення пасажирів, зокрема, застосування штрафних санкцій», - зазначив Степан Рудницький начальник управління транспорту та зв’язку Львівської військової адміністрації.

Працівники управління транспорту і надалі  проводитимуть спільні заходи державного контролю для покращення надання послуг із перевезення пасажирів.

Якщо у Вас є пропозиції щодо покращення надання послуги із перевезення пасажирів, закликаємо вас залишати їх за коротким номером  «Гарячої лінії  Львівської області»: 112.

Переглядів: 0