На Стрийщині організували військовий вишкіл і таборування для учнівської молоді

10-11 червня в селі Бережниця Жидачівської територіальної громади, в лісовому масиві проходив військовий вишкіл і таборування для учнівської молоді.

Ініціював проведення цього військово-патріотичного заходу ветеран російсько-української війни, вчитель фізкультури місцевої школи Ярослав Гаразд.

Співорганізатором військового вишколу молоді виступив відділ молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради.

«Сьогодні питання виховання громадянина - патріота є дуже актуальним. Тому вже зі шкільної парти потрібно формувати у молоді почуття громадянського обов’язку та відповідальності за майбутнє своєї країни», - коментує начальник відділу Андрій Ружак.

 

Вишкіл проводили досвідчені інструктори, тож учасникам заходу було цікаво дізнатися про те, як надавати першу медичну допомогу, діяти в умовах надзвичайних ситуацій. А ще молодь почула багато цікавих розповідей про мужніх Українських воїнів, які сьогодні захищають рідну землю від російської агресії, та про героїчне минуле рідного краю.

Цікавим є той факт, що саме неподалік від місця проведення військового вишколу і таборування молоді, 27 листопада 1945 року відбувся один із визначних переможних боїв УПА із військами НКВС, у якому загинуло майже три сотні московських окупантів.

Переглядів: 0