На Старосамбірщині відкрили ще один спортивний майданчик

У селі Топільниця на Старосамбірщині неподалік місцевої школи відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

З нагоди відкриття майданчику у Топільниці організували футбольний турнір серед юнаків. Участь у ньому взяли шість команд з навколишніх сіл. Переможців нагородили грамотами та призами.

«Ще кілька років тому можливість будувати спортивні майданчики виглядала майже нереальною. А тепер з кожним роком кількість завершених об‘єктів збільшується. Радіємо, що напередодні Миколая топільнянські діти отримали такий хороший подарунок, який послужить громаді не один рік», - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім‘як.

На цей об’єкт з обласного бюджету спрямовано 700 тисяч гривень, ще близько 700 тисяч - кошти місцевого бюджету. Загалом впродовж останніх років на Старосамбірщині споруджено 12 майданчиків.

Майданчик у Топільниці облаштовано в рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Нагадаємо, всього у Львівській області у 2019 році заплановано облаштування 88 спортивних майданчиків, з яких 60 з тренажерним обладнанням, 24 зі штучним (трав'яним) покриттям та 4 зі штучним (наливним) покриттям.

Переглядів: 6