На Сокальщині відкрили «Дружній простір» для вимушених переселенців

Головна мета проєкту — пом'якшити негативний вплив на психоемоційний стан молоді, зокрема ВПО.

На базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» днями відбулося відкриття «Дружнього простору» — хабу для дітей та молоді, що постраждали від війни.

На відкриття завітали діти, підлітки, а також їхні батьки, що проживають у гуртожитку навчального закладу. На гостей чекало урочисте привітання, веселощі з аніматорами, солодкий стіл та багато позитивних емоцій.

Надалі у хабі будуть проводитися розвивальні та розважальні заходи для дітей та молоді різного віку. Зокрема заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. Також у межах «Дружнього простору» будуть надаватися індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитися майстеркласи з психологічної розрядки.

До слова, Сокальський професійний ліцей став сьомим дружнім простором в Україні, адже проєкт вже втілюється у Вінниці, Дніпрі, Новомосковську, Гадячі, Горішніх Плавнях та Кіцмані.

Проєкт «Дружній простір» реалізує громадське об'єднання «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Переглядів: 0