На Сокальщині діти з числа ВПО взяли участь у змаганнях «Веселі старти»

Напередодні у Сокальській школі №4 відбулися спортивні змагання під назвою «Веселі старти». Учасниками стали діти від 10-14 років, які втікали від війни та знайшли прихисток у Сокальській громаді Червоноградського району. Ініціатором та організатором заходу став благодійний фонд «Карітас-Сокаль».

Змагання пройшли в дружній спортивній атмосфері, діти поділилися на команди, частина з яких змагалася у футболі, а інші проходили естафети. Гарний настрій, заряд енергії та позитивні емоції отримали всі учасники, вболівальники та організатори «Веселих стартів».

Кожен учасник отримав подарунки: солодощі, спортивний інвентар, канцелярські набори та одяг. А після змагань діти частувались піцою від місцевого виробника.

«Війна - це спільна біда для нас усіх. Мусимо об'єднуватися та разом боротися за наше мирне майбутнє»,- зазначає заступник директора Благодійного фонду «Карітас-Сокаль» Мар’яна Яремчук.

Вона додала, що від початку повномасштабного вторгнення БФ «Карітас-Сокаль» активно допомагає вимушеним переселенцям. Попри потреби у продуктах харчування, засобах гігієни, одязі, Карітас також залучає вимушених переселенців до різноманітних активностей у громаді.

Переглядів: 0