На Сколівщині запрацювала Поліцейська станція

У межах проєкту «Поліцейський офіцер громади» запрацювала поліцейська станція в місті Сколе, що за адресою Майдан Незалежності, 1.

Обов’язки поліцейських офіцерів громади виконуватимуть старший лейтенант Петро Мушинський та старший лейтенант Святослав Лупаца, які пройшли відбір та спеціальне навчання. Обслуговуватимуть всі населені пункти нашої громади.

Головними завданнями правоохоронців є забезпечення правопорядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота, забезпечення правил безпеки дорожнього руху тощо.

Поліцейські офіцери громади забезпечені службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами задля створення безпечного середовища.

Цей проєкт є надзвичайно важливим, адже такий формат співпраці передбачає тісніший контакт і якіснішу співпрацю між Національною поліцією, місцевою владою та мешканцями громади, котрі зможуть розраховувати на покращення правопорядку та підвищення рівня безпеки.

Переглядів: 4