На розвиток інформаційного простору та громадянського суспільства області – більше 13 млн грн

На реалізацію програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області у 2016 році скерували 13 621,9 тис грн. Про це під час звіту про виконану роботу розповіла в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк.

Зокрема 7 млн 223 тис грн спрямували на підтримку регіонального телеканалу "Перший Західний", 500 тис грн. на підтримку регіонального кінематографу, зокрема зйомки стрічки "Жива".

Також на підтримку 23 періодичних видань, зокрема часопису "Дзвін", газети "За вільну Україну плюс", журналів "Вісник Любачівщини", "Універсум", "Театральна бесіда", виділили ще 700 тис грн.

Також у межах програми департамент придбав книжкові видання, які передали новоствореним об'єднаним територіальним громадам, Львівській обласній молодіжній громадській організацій "Юнацтво", Громадській організації "Центр просвітництва та розвитку людини", молодіжній громадській організації "Центр ініціатив Городоччини", суспільно-культурному товариству "Холмщина", Львівському обласному товариству політичних в’язнів і репресованих, благодійному фонду "Філософський проект" та іншим (більше 50 організаціям).