На ремонт доріг скерували майже 90 млн грн, – звіт голови Мостиської РДА

У 2016 році у Мостиському районі провели поточні ремонти доріг на суму 89,7 млн грн. Про це під час свого публічного звіту перед громадою сьогодні, 3 лютого, розповів голова Мостиської РДА Степан Буняк.

Серед найбільш проблемних доріг, які відремонтували торік – автодороги Мостиська – Самбір – Борислав на суму 8 млн грн, Мостиська –  Дидятичі на суму 6 млн грн, Крисовичі – Княгиничі на суму 9 млн грн, Судова Вишня – Комарно на суму  6 млн грн та інші.

Голова РДА також зазначив, що на території району розпочато капітальний ремонт дороги Р-40 Рава-Руська – Яворів – Судова Вишня (на ділянці Судова Вишня – Віжомля) на суму 56,7 млн грн.

За словами Степана Буняка ремонтні роботи на території Мостищини проводять за кошти обласного та державного бюджетів.

Окрім того, за кошти органів місцевого самоврядування проведено ремонт комунальних доріг на суму 1 млн 357 тис грн.