На Радехівщині перевірили дотримання правил вантажних перевезень

Виробники сільськогосподарської продукції Львівщини продовжують дотримуватись регламентів і правил вантажних перевезень дорогами загального користування. Така ситуація зберігається вже не перший місяць, зокрема завдячуючи, виконанню зобов’язань Меморандуму про співпрацю в організації великотоннажних перевезень сільськогосподарської продукції в області.

Так, за словами начальника управління Укртрансінспекції у Львівській області Сергія Небесного, 27 вересня з метою недопущення руйнування доріг здійснено заходи державного контролю на пересувному габаритно-ваговому комплексі поблизу Радехівського цукрового заводу (біля с. Павлів Радехівського району). "Зважено 49 фур, з них – 35 з буряком. Виявлено лише два випадки перевантаження: на дві та на одну тонну по осях", - повідомив Сергій Небесний.

Посадовець підсумував, що перевізник у цілому дотримується вимог чинного законодавства – возить вантажі у межах норми, а такі факти перевантажень є поодинокими.

Нагадаємо, що Меморандум про взаємодію та співпрацю щодо організації перевезень сільськогосподарської продукції автошляхами загального користування Львівської області укладений між Львівською обласною державною адміністрацією та великими сільськогосподарськими підприємствами 1 жовтня 2015 року. Він спрямований на запобігання руйнації автомобільних доріг загального користування, підтримання їх у належному експлуатаційному стані та ефективного використання автомобільного транспорту для перевезення вирощеної сільськогосподарської продукції, недопущення втрат вирощеного урожаю.

Переглядів: 173