На основному пасажирському вузлі у Львівській області виявили вісім правопорушень

У зв’язку із загостренням військової агресії Росії проти України суттєво збільшився пасажиропотік на залізничній станції Львів і автовокзалі «Двірцевий». Щодня із цього вокзалу відправляється 30 внутрішньообласних маршрутів, 20 автобусів їдуть в сусідні обласні центри і 25 автобусів, які з’єднують Львівщину із столицями європейських країн.

 «Вже три місяці працівники нашого управління працюють  в цілодобовому режимі   на цьому життєво необхідному вузлі на залізничному вокзалі і  своїми діями стараються максимально зменшити незручності  внутрішньо переміщеним особам, які прибувають до нас. Окрім цього, сьогодні ми також  залучаємо колег із інших контролюючих органів для спільних заходів державного контролю», - сказав  заступник начальника управління транспорту та зв’язку ЛОДА, Роман Жук.

Під час спільної перевірки з інспекторами Управління патрульної поліції у Львівської області, працівниками відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області та Державної служби України з безпеки на транспорті виявили вісім правопорушень під час надання послуг з перевезення пасажирів.

«Я стараюсь під час перевірок наголосити водієві, що потрібно максимально ввічливо спілкуватись із пасажирами, окрім цього візуально перевіряю санітарний стан  автобусів. Якщо салон в неналежному стані чи транспортний засіб не відповідає дозвільним документам, контролюючі органи складають постанову про адміністративне правопорушення», - прокоментував сьогоднішню перевірку Роман Палій, головний спеціаліст відділу пасажирських перевезень.

Працівники управління транспорту і надалі  проводитимуть спільні заходи державного контролю для покращення надання послуги з перевезення пасажирів.

Якщо у Вас є пропозиції щодо покращення надання послуг із перевезення пасажирів, закликаємо вас залишати їх за коротким номером  «Гарячої лінії  Львівської області» 112

Переглядів: 0