На осінній «Львівській Сотці» позмагається майже 700 велосипедистів: схема перекриття руху

У неділю, 26 вересня, відбудуться традиційні велоперегони «Львівська Сотка. Осінь». Цьогоріч вже зареєструвались понад 650 учасників. Серед зареєстрованих - прихильники велоспорту з Білорусі, Туреччини та Молдови.

Велосипедисти мали змогу обрати дистанцію в 100 та 60 кілометрів. Змагання відбуватимуться з урахуванням карантинних обмежень «жовтої» зони.

Переможцем веломарафону стане кожен учасник, що зможе здолати дистанцію, вклавшись у ліміт час:  6,5 годин на 100 км та 6 годин на 60 км. На перших фінішерів чекають особливі нагороди та призи від партнерів змагань.

Перегони відбуватимуться дорогами Львівського району, відтак у неділю на відрізку Брюховичі – Лозино – Жовква з 10:50 до 14:00 та відрізку Лозино – Івано-Франкове з 11:30 до 14:00 рух транспорту буде перекритий. Урочистий старт змагань відбудеться на площі Ринок о 10.15.

Нагадаємо, вперше велоперегони «Львівська Сотка» відбулись у 2010-му році. Тоді участь взяли лише 35 велосипедистів. З 2018-го року змагання відбуваються двічі на рік за різними маршрутами.

Проводить веломарафон громадська організація Lviv Bicycle Club за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.