На окупованих територіях люди закопували українські прапори, аби їх не знайшли російські загарбники

Бійці 103-ї бригади Сил територіальної оборони знайшли банку із прапором та повернули власнику, який зумів виїхати на підконтрольну ЗСУ територію.

Нещодавно до бійця 103-ї бригади тероборони звернувся місцевий мешканець із незвичним проханням. Перед окупацією одного з сіл Харківщини чоловік, не бажаючи, щоб синьо-жовті прапори з його будинку опинились в руках ворога, закопав їх на власному городі.

Пізніше, коли село було захоплене росіянами, йому вдалось виїхати на вільні території. А вже після того, як ЗСУ звільнили населений пункт, він зв’язався із військовими, аби вони викопали сховане знамено.

Прапор із підписами бійці підрозділу повернуть до власника, як символ нескореності українців. А вже незабаром державні стяги замайорять на усіх звільнених українських землях!