“На наступний рік на ремонт місцевих доріг хочемо залучити суму не меншу, ніж цьогоріч”, – Юрій Бучко

220 кілометрів місцевих доріг на Львівщині цього року капітально відремонтували. На ремонт залучили 1, 5 млрд гривень.   Про це повідомив сьогодні під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

“Першочергово концентрували увагу на великих об’єктах – це автошляхи  Рава -Руська - Гайок, Золочів - Красне,  Стрілки – Новий Кропивник, Сокаль - Стоянів, Перемишляни - Чемеринці – Плугів.  Це ті дороги, які роками перебували зруйнованими і якими щоденно курсують тисячі автомобілів.   Цього року, ремонтуючи дорогу,одразу відновлювали і мости, які є на ній. Так, завершили ремонт 13 мостів із 16 запланованих. Найбільший – у Крушельниці. Ремонт трьох переправ на дорогах Східниця – Верхнє Синьовидне,  Пирятин – Гараец та  Мшанець – Стрілки продовжимо у 2022-му”, - наголосив Юрій Бучко.

Щодо доріг прикордоння, то він повідомив, що цього року частину робіт виконали на  дорогах – Бориня –Боберка та Турка –Лопушанка.  Завершили напрямок Мшанець - Стрілки.  На сьогодні департамент виготовляє ПКД на ремонт ще трьох напрямків -  Белз – Великі Мости, КПП "Варяж" – Боянич та  Варяж – Белз.

Також Юрій Бучко зазначив, що є суттєвий поштовх у реалізації проекту “Мале карпатське коло”.

"Заплановані роботи на дорогах Славське –Хащованя, Славське – Вигода виконані. Маємо готову ПКД на будівництво двох нових доріг. Сподіваюсь, весною дамо старт”, - додав заступник голови.

Акцентував і на планах у наступному році.

“Хочемо залучити фінансовий ресурс рівнозначний цьогорічній сумі , але точно не менший. Завершити ремонт доріг прикордоння як пріоритет, реалізувати Мале карпатське коло  і відремонтувати мостові переходи”, - наголосив Юрій Бучко.