На Миколаївщині представили виставку “Майдан та війна на Сході України”

Цими вихідними у народному домі с. Розвадів Миколаївського району відбулось відкриття інтерактивної виставки "Майдан та війна на Сході України". Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"На виставці представлені різні види елементів боєприпасів, бронежилети, костюми вояків, прапори, які підписали різними гаслами українські вояки, - розповіла директор департаменту Христина Береговська. - А також понад 200 фотографій, на яких є і жителі Розвадова, що воювали на сході України та воїни з Миколаївського району. У лівому кутку залу оформлений стенд з фотографіями наших воїнів, які загинули захищаючи Україну від загарбників на сході України. Серед них – і мешканець Розвадова Богдан Здебський".

За її словами, гостям, які прийшли на відкриття продемонстрували фільм про початок неоголошеної війни на Сході та подальші воєнні дії. Опісля із концертною програмою виступили народний дівочий вокальний ансамбль "Дністряночка".

Оглянути виставку можна до п'ятниці, 10 лютого.