На медичну галузь Львівщини від початку року спрямували майже 1,4 млрд гривень

Закладам охорони здоров’я усіх рівнів оплату медичних послуг здійснює Національна служба здоров’я України за кошти державного бюджету

За кошти місцевих бюджетів фінансуються енергоносії та послуги, які включені до програми медичних гарантій, проте не забезпечені фінансовим ресурсом.

У цьому році з місцевих бюджетів області на медичну галузь вже спрямовали 1,370 млрд грн, з яких для закладів обласного підпорядкування – 737 млн. гривень.

У межах реалізації програми підтримки галузі охорони здоров'я з обласного бюджету:

• на забезпечення медичними препаратами дітей-інвалідів виділили 40,7 млн грн,
  • на протидію ВІЛ-інфекції та СНІДу – 3 млн грн,
  • на покращення медичної допомоги онкологічним хворим – 13,2 млн грн,
  • на покращення медичної допомоги хворим на розсіяний склероз та важкі форми артриту – 12,9 млн грн,
  • забезпечення невідкладної серцево-судинної хірургії – 3,2 млн грн,
  • забезпечення спеціалізованої медичної допомоги особам, які постраждали під час Революції Гідності та антитерористичної операції – 5,6 млн грн,
  • лікування інших захворювань – 8,1 млн грн,
  • оснащення закладів охорони здоров’я високоспеціалізованим медичним обладнанням та апаратурою – 102,7 млн гривень.

Використання вищевказаних коштів дає змогу забезпечити безперервність надання необхідних медичних послуг населенню області.

Фото умовне.