На майже 2 млн грн дофінансують обласну програму розвитку культури: як розподілять кошти

Депутати Львівської облради проголосували за дофінансування Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2021-2025 рр. на 1 млн 912 тис грн. За ці кошти, зокрема, профінансують придбання музичного інтсрументу для Львівської національної філармонії та автомобіля для Музею Франка.

Як зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Ірина Гаврилюк, збільшення фінансування дасть змогу популяризувати українську мову та культуру, а також забезпечить транспортними засобами заклади культури.

Зокрема, додаткові кошти скерують на:

  • Проведення фестивалю «Українська пісня/Ukrainian Song Project» - 1 млн грн;

Телезйомка проєкту відбувається щороку у Львові у визначеному організаторами місці та у визначений час. Цьогоріч проєкт відбувся на стадіоні «Арена Львів» і транслювався на телеканалі «1+1» у День Незалежності України.

  • Проведення інтерактивних заходів  у межах реалізації бібліотечних проєктів та підтримки публічних бібліотек Львівської області  - 14 тис грн;
  • відзначення державних свят, ювілеїв, видатних подій загальнодержавного та регіонального рівня та вшанування видатних особистостей – 528 тис грн;
  • Придбання музичного інструменту для КЗ ЛОР "Львівська національна філармонія ім. М. Скорика" – 120 тис грн;
  • Придбання автомобіля для Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка – 250 тис грн.
Переглядів: 0