На Львівщину релокували медзаклад, де працюють лікарі із територій бойових дій

З Харкова, Маріуполя, Херсона та Сум – семеро лікарів переїхали на Львівщину і зараз разом працюють у медзакладі, який релокували у нашу область зі зони бойових дій.

Кажуть, раніше приїжджали у Львів як туристи, а тепер знайшли тут дах над головою, роботу за фахом та відносний спокій.

Відділення клініки сімейної медицини Медична Зірка уже приймає пацієнтів. Послуги доступні і для місцевих жителів, і для ВПО. Для вимушених переселенців вони безкоштовні.

Перевезти клініку було непросто. Але за підтримки Investment Policy Department Департамент економічної політики Львівської ОДА власникам це вдалося.

«Станом на 12 травня маємо 867 заявок від підприємців, які хочуть перевезти свій бізнес на Львівщину. 141 компанія уже це зробила, 85 з них – запрацювали у нашій області, решта – завершують підготовчі роботи для цього.  До слова, завдяки релокації цих підприємств вдалось зберегти 4312 робочих місць.

Нагадаю, на Львівщині діє Програма релокації – для тих, хто хоче перемістити свою справу на територію нашої області. Заповнити заявку можуть власники та керівники як великого, так і малого бізнесу. Зробити це можна за посиланням: https://cutt.ly/xHyeies. Економіка України працює, і працюватиме краще! Разом – подолаємо усі виклики », - зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Переглядів: 1