На Львівщину прибули ще понад 31 тисяча доз вакцини «Pfizer»

В область прибули 31 590 доз мРНК-вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією "BioNTech" спільно з американським фармакологічним концерном "Pfizer".

"Пандемія COVID-19 змінила життя в тому вигляді, в якому ми його звикли бачити. Я думаю, що люди дізналися багато нового про респіраторні патогени та віруси, і про те, як вони поширюються від однієї людини до іншої. Але завдяки вакцинації життя може повернутися до нормальної форми.

Зі збільшенням кількості госпіталізацій все більше мешканців області вирішують зробити щеплення. У міру зростання вакцинації у нашому суспільстві ми будемо краще захищені. Це розумна стратегія створення безпечного середовища", - наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Вакцина "Pfizer" внесена до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

Нагадаємо, що на Львівщині функціонують 172 пункти щеплення та 18 центрів вакцинації. Загалом в області провакцинували 582 471 особу, з них 177 050 - вакциною "Pfizer". Окрім того, цієї вакциною у Мінохорони здоров’я рекомендують за потреби вакцинувати і дітей.