На Львівщину евакуювали ще понад сотню людей

Загроза ракетного удару, відключення електрики, евакуація: Максим Козицький поінформував про головне за добу, яка минула (від 09:00 год 4 листопада до 09:00 год 5 листопада).

На Львівщині один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу в області – 4 листопада о 16:49 год. Була загроза удару крилатою ракетою зі стратегічної авіації з території білорусі. Небезпека не справдилася.

Також, сьогодні о 09:09 год почалася повітряна тривога. Вона завершилася о 10:36 год.

Окрім цього, у Львівській області станом на цю годину графіків погодинного чи аварійного відключення електроенергії на 5 листопада не запроваджували.

Розпорядження про відключення від НЕК «Укренерго» може надійти будь-якої миті. Все залежить від балансу в енергосистемі України.

Якщо доведеться вдатись до відключень, мешканців області про це поінформують якомога швидше. Також інформацію можна знайти на ресурсах Львівобленерго.

Двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 120 людей. До Перемишля зі Львівщини потягами вирушили 544 особи. Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 19 тисяч 158 людей. На в'їзд оформили 15 тисяч 784 українці.

Поліція області опрацювала 1306 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Аграрії Львівщини зібрали понад 60% посівних площ пізніх зернових та олійних культур. Врожай сої, соняшнику та гречки зібрали на 80% площ.

Переглядів: 0