На Львівщину евакуювали ще понад сотню людей: головне, що потрібно знати за добу в області

За минулу добу сповіщень про повітряну тривогу в області не було. Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також, як розповів очільник області двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 107 людей.

До Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 538 осіб.

Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 16 тисяч 945 людей. На в’їзд оформили 14 тисяч 297 українців.

Поліція області опрацювала 1267 звернень щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Максим Козицький нагадав, що Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав нову машину швидкої допомоги з сучасним обладнанням для транспортування передчасно народжених дітей.

Її використовуватимуть для виїзду на виклики до дітей, а також для транспортування діток до обласного перинатального центру з інших медзакладів області.

«Придбали авто завдяки зусиллям віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, представника ОБСЄ в Україні Олександра Сідельнікова, директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Ореста Чемериса та опікунської ради Центру»,- додав керівник області.