На Львівщині за минулий тиждень передали в оренду понад 800 гектарів землі

Упродовж 6-13 червня на території області в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 73 сільськогосподарських ділянок площею понад 800 га. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Минулого тижня слід відзначити Золочівську громаду, яка передала в оренду понад 390 га.

«Загалом, за весь період воєнного стану, громади нашої області передали в оренду 674 ділянки, площею близько 5500 гектар. Відтак, закликаємо аграріїв звертатися до місцевих громад задля залучення до сільськогосподарського обробітку додаткового земельного банку. Також між аграріями передали право користування щодо 2075 ділянки на площу понад 2000 га», - підкреслила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Корисні посилання:

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану» (https://cutt.ly/0JlBgvy)

ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» (https://cutt.ly/EKeHxqu)

Наказ Мінагрополітики № 219 від 11.04.2022 (https://cutt.ly/pKeHHmQ)

Переглядів: 0