На Львівщині вже понад 70 осіб із числа внутрішньо переміщених безкоштовно отримали нову професію та можливість працевлаштування: як долучитися

На базі закладів професійної та професійно-технічної освіти Львівщини організували безкоштовні курси для переселенців із подальшим працевлаштуванням. З середини червня розпочинається новий етап навчання за 7 напрямками:

- «Інсталяторник» (Монтажник сантехнічних систем)
- «Пекар»
- «Столяр»
- «Маляр»
- «Піцайоло»
- «Продавець-касир»
- «Швачка».

Формат навчання - короткострокові курси із здобуттям часткових кваліфікацій.

Випускники експрес-курсів отримують сертифікат та можливість працевлаштування на підприємствах області.

Для реєстрації на навчання з 1 по 13 червня заповніть форму за покликанням:
https://bit.ly/3x1Ux2u

В залежності від кваліфікації, що здобувається, навчання триває від 2 до 4 тижнів. Слухачів забезпечують витратними матеріалами та інструментами,  проводять практичні заняття. Завершальним етапом курсів є отримання сертифікату, що підтверджує сформованість часткових кваліфікацій зі здобутої спеціальності. Виконання пробної кваліфікаційної роботи та її захист підтверджують знання, які отримали студенти, та доводять їхні практичні навички.

Першу групу швачок підготували за запитом на фахівців цієї спеціальності. Необхідність виникла у зв'язку із державним військовим замовленням, всі слухачі курсів після закінчення навчання були працевлаштовані на швейні фабрики Львівщини з метою пошиття необхідних споряджень та одягу для військовослужбовців.Вже випустили три групи, невдовзі закінчать навчання ще дві.

На сьогодні у межах проєкту понад 70 осіб змогли отримати нову спеціальність, з них 60% працевлаштувались на теренах Львівської області, інші повернулись відновлювати місця постійного проживання на визволених територіях.

Зазначимо, що безкоштовне навчання організували у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу у закладах професійної та професійно технічної освіти.Проєкт націлений на те, щоб люди, які втратили роботу внаслідок війни, опанували новий фах і змогли знайти собі роботу в місцях тимчасово проживання або повернувшись додому.

Переглядів: 1