На Львівщині вперше за рік повномасштабного вторгнення провели чемпіонат області з ММА

У суботу, 18 лютого, у Львові на базі ФСТ «Динамо» відбувся Чемпіонат Львівської області зі змішаних єдиноборств ММА.

Участь в турнірі взяли представники найкращих спортивних клубів Львова та області – усього понад 80 спортсменів не лише зі Львова, а й з Червонограда та Стрия.

Це перші за рік повномасштабного вторгнення змагання з ММА у Львові.  На початку змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх воїнів, які віддали життя у боротьбі за Україну. Спільнота бійців ММА Львівщини також понесла втрати – на фронті загинув Микола Забавчук, кандидат у майстри спорту з цього виду спорту, чемпіон Львівщини, фахівець Львівського обласного стрілецького стенду.

​​Як зауважує головний суддя змагань, майстер спорту міжнародного класу та багаторазовий призер змагань, Руслан Телібаєв, найвидовищнішим поєдинком став фінальній двобій вікової категорії 16-17 років, у вазі 70,3 кг – у ринзі зійшлись два дуже сильних спортсмени – Остап Дацко з клубу Odyssey та Святослав Дутко з  ММА Center Львів. За рішенням суддів переміг Дутко, однак обоє спортсменів продемонстрували високу майстерність та бажання перемогти.

За підсумками запеклих поєдинків у загальнокомандному рейтингу золото виборола команада MMA Center, другими стали представники клубу Odyssey, а третіми – спортсмени клубу Шаблезуб.

Зауважимо, за результатами змагань буде сформовано склад збірної команди області, яка за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА  представлятиме Львівщину  на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА, що відбудеться у квітні у Полтаві.