На Львівщині відзначили найкращих фахівців у галузі фізичної культури та спорту

Вручили подяки від імені начальника Львівської ОВА та подяки від міністерства молоді та спорту України.

Сьогодні, 9 вересня, напередодні Дня фізичної культури та спорту, перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик вручив подяки провідним фахівцям галузі.

На заході також були присутні заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, начальник управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім'як та багато тих, хто творить спортивну історію Львівщини.

«Щиро вітаю усіх вас напередодні Дня фізичної культури та спорту. Для багатьох з тут присутніх спорт є не лише професією, але й невід'ємним елементом дозвілля та життя. Спорт робить нас кращими, сильнішими, ефективнішими та дисциплінованішими. Дякую усім, хто активно долучається до розвитку спортивної галузі Львівщини: спортсменам, їхнім тренерам, керівникам спортивних установ та відповідальному бізнесу, який допомагає нашим спортсменам розвиватися та здобувати нові перемоги. Лише спільними зусиллями ми виплекаємо активну та здорову молодь, яка формує майбутнє нашого українського народу», – наголосив Андрій Годик.

Опісля він вручив подяки від імені начальника Львівської ОВА та подяки від міністерства молоді та спорту України. Також нагороди отримали спортивні федерації, школи, бізнес та громади Львівщини, які сприяють розвитку спортивної галузі Львівщини.

До вітальних слів долучився і заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

«Тішить, що ви  сильні духом, тілом та показуєте приклад іншим, як потрібно працювати над собою і розвиватись. Дуже приємно, що ви гуртуєтесь і що ідея здорового способу життя вас усіх об'єднує навколо одного слова - спорт. Навіть у час війни ми змогли показати, що спортивна спільнота Львівщина є однією великою дружною родиною, яка долучилася з перших днів війни до допомоги нашим Збройним силам і ця допомога триває надалі. Наші діти повсякчас здобувають нагороди, тому ми робитимемо все, щоб їхнє дозвілля було активним та насиченим, а інфраструктура спортивних комплексів – сучасною», – підкреслив під час свого виступу Іван Собко.

Із заключним словом звернувся до присутніх начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім'як.

«Кожен з нас мріяв цього літа відчути запах херсонських кавунів та мелітопольської черешні, але ворог кардинально змінив плани усіх. Мабуть, вперше за час нашої незалежності ми відчули що кожного дня боремося і саме цей принцип присутній в спорті. Лише коли настає критичний момент, людина показує власний максимум та неочікуваний результат. Саме тому закликаю усіх працювати над собою щодня, адже лише в здорову тілі здоровий дух. Щиро дякую усім, хто формує та розвиває спортивну галузь нашого регіону», – сказав Роман Хім'як.

Опісля усі присутні мали змогу насолодитися живим виконанням пісень українських артистів Laud та SHUMEI.

Переглядів: 0