На Львівщині відновили «Спортивні Ігри»: вже визначили переможців з кросу та оздоровчого туризму

На Львівщині після тривалої паузи відновили «Спортивні Ігри Львівщини». Зокрема, на День фізичної культури та спорту провели змагання з кросу. До повномасштабного вторгнення організатори встигли визначити найкращих тільки у змаганнях з бадмінтону.

Спортивні Ігри Львівщини – це комплексні змагання, що щорічно відбуваються серед збірних команд територіальних громад області. Найкращих визначають серед дорослих, ветеранів та людей з інвалідністю у 16 видах спорту та в загальному заліку. Приймають змагання різні громади впродовж року. Організовує їх Львівський обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«З початком повномасштабної війни спортивне життя країни зупинилось. Через певний час відновились заходи спорту вищих досягнень: навчально-тренувальні збори, кубки та чемпіонати. Сьогодні Львівщина однією з перших відновлює і спортивні події для аматорів. Ми розуміємо, що такі заходи виконують ряд важливих функцій: вони допомогають зняти емоційне напруження, навчитись командної роботи, також вони заохочують до регулярних занят спортом, тож якщо безпекова ми ситуація дозволятиме, ми старатимемось провести «Спортивні Ігри» за максимальною звичною програмою та дати можливість громадам поборотись за нагороди у понад десятці видів спорту», – пояснює керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім‘як.

На змаганнях з кросу серед дорослих спортсменів перемогу вибороли представники Буської громади, віце-чемпіонами стали легкоатлети Червоноградської громади, а бронзовими призерами – атлети Стрийщини.

Серед ветеранів перше місце вдалось вибороти представникам Бродівської громади, срібло – в атлетів Стрийської, а бронза — у Радехівської громади. Серед людей з інвалідністю нагородження проводили відповідно до нозологій.

Раніше, на День Незалежності, провели змагання з оздоровчого туризму. Найкращих визначали під час походу на гору Парашку. Серед дорослих нагороди вибороли команди Червоноградської, Новороздільської та Бродівської громад.

Серед ветеранів призові місця зайняли представники Червоноградської, Новояричівської та Стрийської громад.

Серед людей з інвалідністю нагороди вибороли представники Новороздільської, Щирецької та Самбірської громад.

Наступними видами спорту, з яких планують провести змагання, є волейбол, скандинавська ходьба, шахи та теніс настільний. Формуванням команд займаються відділи міських рад громад, відповідальні за розвиток спорту.

Переглядів: 0