На Львівщині відбувся Конкурс фахової майстерності серед закладів профтехосвіти області з професії «кравець»

Усі учасниці конкурсу отримали грошові винагороди.

Учора, 25 жовтня, у Львівському обласному ліцеї побутового обслуговування, що у Львові, відбувся Конкурс фахової майстерності серед закладів професійної та професійно-технічної освіти області з професії «кравець». 8 учасниць конкурсу – учениці закладів ПТО Львівщини  –  демонстрували свої навички та вміння у пошитті жіночої спідниці.

Переможницями конкурсу стали:

  • 1 місце – Матвіїв Валентина, Львівське вище професійне училище побутового обслуговування (премія 5000 грн);
  • 2 місце – Євстратова Ліна, Львівське ВПУ технологій та сервісу (премія 4000 грн);
  • 3 місце – Сеньків Марта, ВПУ №11 м. Червоноград (премія 3000 грн).

Інші учасниці конкурсу отримали по 2000 грн.

Оцінювало роботи учасниць журі, до складу якого увійшли представники швейних підприємств Львівщини та Львівського коледжу індустрії моди.

Грошовий фонд для конкурсу виділили з обласного бюджету.

«Профтехосвіта – це, перш за все, про практику і постійне вдосконалення своїх умінь. Такі конкурси показують рівень підготовки фахівців у навчальному закладі. Цього року на Львівщині відбудуться ще два конкурси фахової майстерності з професій «офіціант» та «перукар».

Розвиток професійно-технічної освіти вже не перший рік є одним з пріоритетів у фінансуванні з обласного бюджету, і цю тенденцію ми продовжимо наступного  року. Учасницям конкурсу бажаємо вчитися завжди якнайкраще виконувати свою роботу і вірити в себе!», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА, зокрема, з питань освіти, Іван Собко.

У заході також взяли участь начальник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОВА Іван Пикус та заступниця керівника Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Наталія Рибак.

Такий конкурс на Львівщині проводять щорічно з 2020 року. Учні деяких закладів, які представлені в конкурсі, за час повномасштабної війни безкоштовно пошили близько 10 тисяч аптечок, які Львівська ОВА передала українським захисникам.

Додамо, що у  2021 році саме на базі Львівського обласного ліцею побутового обслуговування відкрили навчально-практичний центр інноваційного кравецтва.

Переглядів: 0