На Львівщині відбувся бізнес-бранч «Програма єРобота – грантові програми. Особливості формування бізнес-планів»

Підприємці можуть отримати гранти на побудову нових теплиць, на висадку нових садів, на розширення та створення установ у сфері переробки.

Сьогодні, 6 грудня, за ініціативи департаменту аграрнопромислового розвитку Львівської ОВА відбувся бізнес-бранч «Програма єРобота – грантові програми. Особливості формування бізнес-планів». Це вже друга така зустріч, в межах якої місцеві та релоковані крафтові виробники можуть познайомитись, обмінятись досвідом, знайти партнерів, дізнатись більше про збут продукції.

Заходи реалізували в межах спільного проєкту ГС «Карпатський смак» та ГС «Дорога смаку Прикарпаття» – RIDNI.

«Цього року на Львівщині почали активно реалізовувати грантові програми, які сприяють розвитку сільськогосподарського виробництва. У цей непростий час ми повинні об’єднуватись та розвивати економіку країни – підтримувати релокацію та безперервнісь функціонування бізнесу. Сподіваюсь, що кожен учасник бранчу дізнався корисну інформацію та зміг поділитись своїм цінним досвідом!», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Окрім цього, нещодавно на Львівщині провели крафтовий ярмарок. Це чергова можливість для виробників розповісти про себе і знайти нових клієнтів. А для містян та гостей області – спробувати щось нове.

Переглядів: 0