На Львівщині в межах Західноукраїнського форуму партнерства презентували місцевий та релокований бізнес

Учасниками стали понад 60 активних представників ринку з різних галузей.

Сьогодні, 2 грудня, стартував Західноукраїнський форум партнерства, покликаний допомогти підприємствам-учасникам знайти нові шляхи розвитку бізнесу в умовах воєнного часу.

В межах Форуму відбулась виставка ключових підприємств Львівщини та країни під назвою Business Expo. Учасниками стали понад 60 активних представників ринку з різних галузей: виробництво та промисловість, торгівля, будівництво та архітектура, освіта та наука, сільське господарство, охорона здоров’я, харчова промисловість.

До теми: Максим Козицький дав старт роботі Західноукраїнського форуму партнерства.

Свою продукцію презентували також представники релокованого бізнесу. Серед них – харківське меблеве виробництво «ROOMIO». На початку квітня команда працівників на чолі з керівництвом переїхали у Львівську область.

«Десь через місяць після релокації ми відновили своє виробництво. На сьогодні наша потужність складає 70% від довоєнного часу. Зараз з нами працюють близько 25 ВПО – це люди, які вирішили переїхати разом з нами до Львова. Частина наших працівників залишилась у Харкові, інша – поїхала за кордон чи решту західних областей. Ми виготовляємо корпусні меблі: кухні, шафи, тумби тощо. Активно співпрацюємо з українськими замовниками, також працюємо на експорт.  А ще ми змогли знайти нових клієнтів на Львівщині. У процесі релокації нам допомагала Львівська ОВА, тому ми радо зголосилися стати учасниками Форуму, аби познайомитись з іншим релокованим бізнесом, поділитись досвідом переїзду. Та найголовніше – налагодити комунікацію з місцевими виробниками», - розповів Business Expo, керівник меблевого виробництва «ROOMIO» Володимир Місік.

До слова, від початку повномасштабної війни на теренах Львівської області розпочали свою діяльність 224 релокованих підприємства з усієї країни. Загальна кількість заявок, які отримала Львівська ОВА на релокацію – 958.

Нагадаємо, що на Львівщині діє Програма підтримки бізнесу на період воєнного стану. Це перша цільова обласна програма в Україні, яка передбачає фінансову допомогу для релокованих підприємств.