На Львівщині урочисто відзначили День захисників та захисниць України

Сьогодні, 14 жовтня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченкові відбулись урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України. Цьогоріч свято має на меті вшанувати та подякувати сучасним Героям за відданість Україні й мужність на полі бою.

В межах акції «Відважним та непереможним захисникам», яку організував департамент комунікації та внутрішньої політики Львівської ОВА, воїни бригад з Львівщини отримали Державні Прапори з побажаннями та теплими словами від вдячних жителів усіх районів нашої області.

До акції долучились лікарі, вчителі, школярі, спортсмени, духовенство та небайдужі жителі з кожного району області.

Прапори отримали представники 80-ї ОДШБ, 24-ї ОМБр імені короля Данила, 103-ї та 125-ї бригад Сил територіальної оборони, Західного територіального управління Нацгвардії, Повітряного командування «Захід», ГУ Нацполіції у Львівській області, 12-ї ОБ армійської авіації імені генерал-хоружного В. Павленка, Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, 47-ї окремої артилерійської бригади, 184-го навчального центру Нацакадемії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Міжнародного центру миротворчості та безпеки Нацакадемії сухопутних військ.

«Сьогодні ми відзначаємо усіх тих, хто зараз бореться за незалежність та свободу України, хто зі зброєю в руках боронить цінності усього цивілізованого світу. Українці є прикладом справжнього героїзму та патріотизму. Віримо у наших захисників та захисниць, які крок за крок наближають нас до Перемоги», – наголосив очільник Львівщини Максим Козицький.

Під час урочистостей відбулось також нагородження відзнаками від Міністерства оборони України представників органів влади, правоохоронних органів та воїнів різних бригад, які повернулись із зони бойових дій чи продовжують боронити рідну землю.

Відзнаку від Міністерства, а саме медаль «За сприяння Збройним Силам України» вручили першому заступнику начальника Львівської ОВА Андрію Годику. Медалі вручили також:

- Галині Бордун – радниці начальника Львівської ОВА;

- Тарасові Греню – раднику начальника Львівської ОВА;

- Анні Кузюті – керівниці Офісу підтримки родин військовослужбовців у Львові;

- Василю Мартиняку – волонтерові;

- Миколі Одиноцькому – заступникові директора департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА;

- Віктору Степанюку – начальнику ГУ Національної соціальної сервісної служби у Львівській області;

- Ігорю Тузу – директору департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Нагрудним знаком «Знак пошани» відзначили також директорку телерадіокомпанії «Перший Західний» Ольгу Цап.

Переглядів: 2