На Львівщині Угорська екуменічна служба допомоги спільно з ККЦ підтримують постраждалих від війни

Зокрема, у Стрийському та Червоноградському районах понад 4 тис людей отримали грошову підтримку.

Угорська екуменічна служба допомоги має представництво в Україні вже понад 25 років. Вона офіційно зареєстрована у Києві та діє як всеукраїнська організація. Зі серпня 2022 року співпрацює з консультативно-координаційними центрами, які розгорнули у кожному районі Львівської області.

До теми: Стрийщина за підтримки міжнародної організації допомагає дітям з числа ВПО

Завдяки координації у консультативно-координаційних центрах вдалося правильно розподілити допомогу від всіх партнерів для вимушених переселенців, які зупинилися на Львівщині. Наприклад, у Стрийському та Червоноградському районах надали грошову підтримку 4210 людям на загальну суму у 786 тисяч 409 гривень.

Лише за останні два тижні у ККЦ закрили 3050 потреб внутрішньо переміщених людей у всіх районах Львівської області. Крім цього, психологи у ККЦ надали 1060 послуг у різних закладах, а також відвідали прихистки, щоб проаналізувати потреби ВПО.

Як зазначили у ККЦ, кількість звернень щодо надання послуг ВПО за січень значно зросла, основний фокус уваги залишається на психологічних, гуманітарних та юридичних послугах.

З юридичних питань у ККЦ людей підтримували: Данська рада у справах біженців / DRC, «Карітас», Благодійний фонд «Рокада», Право на захист. З гуманітарних/фінансових питань допомагали: «Карітас» програма АДА, «Прем’єр-Уржанс», Solidarités International, «Золочівська РО Товариство Червоного Хреста». Також на медичні послуги активно перескеровували у Шпиталь Шептицького.

Нагадуємо, у Консультативно-координаційних центрах ВПО та усі люди, які перебувають у складних життєвих обставинах, можуть безкоштовно отримати юридичну, психологічну допомогу, допомогу в оформленні виплат, допомогу з пошуком роботи тощо.

ККЦ створили з ініціативи начальника Львівської ОДА Максима Козицького, координує їхню роботу радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун. Працюють ККЦ у всіх районах Львівської області.

Партнерів та донорів, які хочуть допомагати людям у громадах Львівської області, запрошують долучатися до роботи консультативно-координаційних центрів, заповнивши онлайн-форму за посиланням. Якщо ви потребуєте допомоги, зареєструватись можна тут.

Переглядів: 6