На Львівщині у грудні проведуть Західноукраїнський Форум Партнерства

Це щорічний захід, в межах якого цьогоріч порушать актуальні теми ведення та розвитку бізнесу в умовах війни, перспектив співпраці між державою та підприємцями.

Найважливіша подія року в економічному житті західної частини України –Західноукраїнський Форум Партнерства відбудеться 2 грудня у Львові.

Форум стане однією з найбільших нетворкінг-платформ України, присвяченій реаліям сьогодення, веденню та розвитку бізнесу в період війни, перспективам співпраці між державою та підприємцями.

Основна місія - створення середовища для побудови стійкого бізнесу в умовах воєнного стану.

Головними завданнями Форуму є: визначення засад економіки воєнного стану, активізація бізнес-середовища, створення середовища для релокованих підприємств з метою обміну досвідом та контактами для побудови успішних бізнес зв'язків.

В межах Західноукраїнського Форуму Партнерства відбудуться окремі панельні дискусії, присвячені найактуальнішим темам сфери політики, економіки та бізнесу, виставка релокованих підприємств та франшизного бізнесу, Startup Expo – виставка українських стартапів та Business Expo - експо-виставка ключових підприємств регіону та країни, а також діятиме найбільша платформа для нетворкінгу та обміну досвідом представників бізнесу, влади та соціальної сфери.

Очікувана кількість учасників Західноукраїнського Форуму Партнерства - понад 800 представників політичного середовища України, українського бізнесу та провідних міжнародних компаній, які зберуться для створення сприятливих умов для ефективної колаборації великих та малих підприємств як в межах Львівської області, так і всієї України, всебічної допомоги релокованим підприємствам та організаціям у відновленні процесів виробництва продукції та надання послуг на нових територіях із мінімальною втратою економічного потенціалу, побудови сучасного майданчику для нетворкінгу суб’єктів ринку та професійних дискусій на актуальні теми, котрі турбують бізнес та громади.

На форумі Львівська обласна військова адміністрація за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) збере понад 20 спікерів зі всієї України, серед яких: Максим Козицький - голова Львівської обласної військової адміністрації, Андрій Садовий – міський голова Львова, Джеймс Хоуп – Директор Місії USAID в Україні, Юлія Свириденко - Перша віце-прем'єрка - Міністерка економіки України, Василь Хмельницький - український підприємець, засновник холдингової компанії UFuture, K.Fund, UNIT.City, Тарас Кицмей - підприємець, засновник SoftServe, Андрій Пишний - голова Національного банку та багато інших перших осіб, лідерів державного управління, культури і освіти, успішних підприємців, представників бізнесів та громадських діячів.

Подія відбудеться за сприяння Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), Німецького банку розвитку (KfW) та Міжнародної організації з міграції (МОМ) - Агентства ООН з питань міграції, в рамках проєкту «Розвиток МСП (мікро- та малих підприємств): економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу».

Початок заходу о 09:30 год (реєстрація учасників з 08:00 год).

Участь у події: лише за обов’язковою попередньою реєстрацією на офіційному сайті – https://economicforum.in.ua/

Захід проведуть із дотриманням усіх норм безпеки.

Контактна інформація:

З організаційних питань: +38 (068) 227 46 99