На Львівщині триває утилізація відпрацьованих ламп, отриманих Укрпоштою від населення

Відділення Укрпошти передало ТзОВ«Іскра-Транс-Логістик» на утилізацію 665 тис. ламп розжарювання, а мешканці області обміняли вже понад 1,6 млн штук.

Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА відвідали ТзОВ «Іскра-Транс-Логістик» та ознайомилися з процесом утилізації ламп розжарювання, обміняних в рамках проєкту «Заощадження електроенергії – LED-лампи для України».

Про те, як виглядає технологічний процес утилізації ламп розжарювання на підприємстві розповів технічний директор Роман Прийма.

«Лампа розжарювання подається на лінію розділення колби, на якій розділяє лампу на склобій та цоколь з основними елементами. Далі цоколь з основними елементами лампи подається на дробарку для подрібнення та розділення на скло та металокомпоненти. Відсепарований цоколь з дробарки подається на гідравлічний прес та спресовується в кубики, після чого переплавляється. Чистий склобій підлягає подальшій переплавці в скловарних печах», -  зазначив він.

На сьогодні відділення Укрпошти передало ТзОВ«Іскра-Транс-Логістик» на утилізацію 665 тис. ламп розжарювання, а мешканці області обміняли вже понад 1,6 млн штук.

Нагадаємо, що департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА за результатами закупівлі уклав договір з ТзОВ«Іскра-Транс-Логістик» на перевезення та утилізацію 2 млн ламп, робота по яких виконуватиметься за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Переглядів: 0